Administrativ støtte


Svein Olav Ekvik
Generalsekretær
svein.olav@kmspeider.no
412 18 110/ 915 16 612
(beredskapsnummer - ikke SMS)

Ansvarsområder

  • Daglig ledelse av forbundet
  • Sekretær og saksbehandler for Landsstyret
  • Beredskap
  • Personalansvar


Gro Åse Aamodt

Administrasjonskonsulent
gro@kmspeider.no
22 99 15 50/ 404 21 750

Ansvarsområder

  • Sentralbord
  • Medlemsregister
  • Kontorrutiner
  • Utleie av Nordtangen


Ole Martin Haugen
Økonomirådgiver
ole.martin@kmspeider.no
404 21 744

Ansvarsområder

  • Økonomistyring
  • Utarbeide prognoser og økonomirapporter
  • Støtte til kretser, grupper og komiteer rundt økonomi

 

 Program- og organisasjonsutvikling


Gunhild Ottersland
Teamleder for program- og organisasjonsutvikling
gunhild@kmspeider.no
992 70 428

Ansvarsområder

  • Ledertrening
  • Prosjekter, søknader og rapportering


Monika Swigon
Program- og arrangementsrådgiver
monika@kmspeider.no
472 85 193


Ansvarsområder

  • Vandrerarrangement
  • Internasjonalt
  • Globalaksjonen


Birgitte Skjærven

Programrådgiver
birgitte@kmspeider.no
943 72 226


Ansvarsområder

  • Speiderprogram
  • Programutvikling 
  • Prosjekter, søknader og rapportering


Magnus Heltne
Vekst- og organisasjonsutviklingsrådgiver
magnus@kmspeider.no
954 73 369

Ansvarsområder

  • Gruppeutvikling
  • Vekstarbeid
  • Nystart
  • Rovere


Eirin Bekk 
Vekst- og organisasjonsutviklingsrådgiver
eirin@kmspeider.no
932 82 601

Ansvarsområder

  • Vekst
  • Gruppeutvikling

 


Marthe Jæger Tangen 
Prosjektleder
Inkludering og mangfold
marthe@kmspeider.no
902 95 144

Ansvarsområder

  • Mangfold og inkludering


Ingrid Castberg Voss Øksnevad
Prosjektkoordinator
Roverway 2024
ingrid.oksnevad@roverway.no 
458 07 837

Ansvarsområder

  • Roverway


Henrik Moum Grimstad
Prosjektkoordinator
Roverway 2024
henrik.grimstad@roverway.no 
417 88 253

Ansvarsområder

  • Roverway

 

 

Kommunikasjon 


Katrine Stenerud Andersen
Teamleder for kommunikasjon og markedsføring
katrine@kmspeider.no
482 73 079

Ansvarsområder

  • Kommunikasjon og markedsføring
  • Nettredaktør


Marisa Øvergaard
Kommunikasjons- og markedsføringskonsulent
marisa@kmspeider.no
976 45 382

Ansvarsområder

  • Kommunikasjon og markedsføring
  • Redaktør for Speiderbladet
  • Sosiale medier
  • Pressearbeid


Astrid-Amalie Heldal
Kommunikasjonskonsulent, 50%
astrid.amalie@kmspeider.no
959 49 588

Ansvarsområder

  • Kommunikasjon og markedsføring
  • Sosiale medier
     


Celine Lørdahl
Teamleder for kommunikasjon og markedsføring, vikar
celine@kmspeider.no
938 29 170

Ansvarsområder

  • Kommunikasjon og markedsføring
  • Nettredaktør
     

 

 

Speiderbutikken


Trygve Afseth
Daglig leder Speiderbutikken
trygve@kmspeider.no

Ansvarsområder

  • Daglig leder Speiderbutikken